/, sesja kobieca/Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Każda na nas pragnie pokazać przed obiektywem najlepszą wersją siebie, nieprawdaż? Dlatego, jedno z najczęściej pojawiających się pytań, to jak dobrze przygotować się do sesji kobiecej i co ze sobą zabrać? Niech za inspirację posłuży Wam Monika, jedna z uczestniczek sesji fotograficznej.

Nie wątpię, że każda z nas ma szafę pełną najlepszych ubrań, dodatków i butów. Weź je! Serio. W pierwszej kolejności weź to w czym najlepiej się czujesz, nawet jeśli są to dresy! Weź to w czym czujesz się pięknie, pewnie, śmiało i bezpiecznie. Wiem, że dla większości z was pozowanie przed obiektywem nie jest naturalną sytuacją. Mimo, że jest trochę w tym udawania, pomogę Ci wydobyć charakter Twojej osobowości.

A teraz wyobraź sobie, że oglądasz swoje zdjęcia z sesji. Jak chciałabyś siebie widzieć? Jako kobietę sukcesu, sportsmenkę czy może femme fatale? Preferujesz styl codzienny, bardziej formalny czy minimalny? Glamour, boho, retro? A może masz pomysł na coś bardziej ekstrawaganckiego?

Weź ze sobą wszelkie dodatki, biżuterię, kapelusz, chustkę, okulary. I nie zapomnij o butach. Może znajdziesz coś w czym nie miałaś okazji jeszcze się pokazać? To jest właśnie dobry moment.

A teraz przejrzyj swoją szafę, zgarnij trochę rzeczy i przynieś ze sobą tyle ile udźwigniesz.

Będziemy się dobrze bawić, czekam na Ciebie 🙂

(90)

2018-03-08T01:50:13+00:0029.12.15|Categories: do poczytania, sesja kobieca|

About the Author:

Cześć. Jestem Kasia Znana i fotografuję dzieci, rodziny oraz kobiety. Stawiam na naturalność i spontaniczność, dlatego sesja zdjęciowa jest dobrą zabawą nie tylko dla dzieci. Dojadę w każdy zakątek Polski, aby pomóc Ci stworzyć piękny album rodzinny. Zanim to jednak nastąpi - poznaj swojego fotografa lub zerknij na przykładowe fotografie rodzinne. Pozdrawiam ;)