Fit Mama – Magdalena Kloc – instruktorka fitness

Miała już dość siedzenia w domu! Kochała swoje małe szkraby, ale nadszedł ten moment, gdy zdała sobie sprawę, że potrafi robić coś więcej niż opiekować się nimi przez całe dnie. Chciała, aby jej dzieci były z niej dumne. Była osobą energiczną i mimo, że przy dwójce dzieci miała dużo roboty, wciąż miała nadmiar niespożytkowanej energii, którą musiała gdzieś ulokować. Postanowiła znaleźć pracę. Szukała długo. Nawet w takich miejscach, gdzie raczej pracować by nie chciała. Uczyła się. Próbowała poznać tajniki fotografii, ale to nie było to. Podjęła się kursu na kosmetyczkę, ale szybko zrezygnowała. Myślała o psychologii. Chciała pomagać ludziom…
 
Wyglądało na to, że poszukiwania będą trwały w nieskończoność. Miała momenty załamania, ale nie poddawała się. Gdy mąż wracał z pracy i zajmował się dziećmi, ona w tym czasie zaczęła biegać, bo to było jedyne zajęcie, które mogła zrealizować tu i teraz. W trakcie pojawiło się nowe zamiłowanie. Gdy wieczorem kładła dzieci spać, pisała bloga na facebook’u. Dzieliła się tam przepisami kulinarnymi i swoimi prywatnymi przemyśleniami.
 
Zaczęła chudnąć w oczach… A przecież chciała nabrać „masy”! Okazało się, że bieganie ku temu nie służyło, a raczej źle dobrana dieta. Nie chciała rezygnować ze sportu. Odnalazła w tym radość. Zapisała się na fitness do pobliskiego klubu. Dwa razy w tygodniu leciała na zajęcia niczym na skrzydłach. Chyba już wiedziała co chce dalej robić ze swoim życiem.

Poznajcie Super Fit Mamę Magdę, trenerkę personalną, która wie, że na odnalezienie swojej pasji nigdy nie jest za późno.

Z Magdą współpracowałyśmy razem przy sesji wizerunkowej. Dziś Fitness Mama, podpowie Wam co zrobić, żeby ruszyć z miejsca. A jeśli wydaje Wam się, że trzeba być typem sportsmenki, żeby uprawiać sport, to wyprowadzę Was szybko z błędu. Magda przyznała mi w sekrecie, że nigdy nie lubiła zajęć fizycznych w szkole i unikała ich jak ognia. Skoro więc ona zajęła się fitness, nic nie stoi na drodze, żebyś i Ty zaczęła. A Magda Cię na pewno do tego zmotywuje!

Super Mama uważa, że sport kształtuje charakter, co przekłada się na życie, np. na podejmowanie decyzji, szczególnie tych trudniejszych. Kiedy myślisz, że już nie dasz rady i masz jakieś wątpliwości, po prostu się nie poddajesz. Niczym na sali ćwiczeń, gdy wylewasz z siebie ostatnie poty i wydaje Ci się, że zaraz padniesz, wyciskasz jeszcze więcej niż mogłaś o tym marzyć. I w końcu się udaje. Prześcigasz sama siebie.
Ciało potrafi więcej niż podpowiada nam umysł. Z nastawieniem, że nie dasz rady, na pewno Ci się nie uda osiągnąć wymarzonych celów.
Dziś Magda, ma pracę o jakiej nie śniła. Poza tym jest pozytywnie zaskoczona, że praca może być przyjemnością. Zawsze kojarzyła to raczej z niemiłym obowiązkiem.
Fit Mama, trener personalny, ze swoją córką.

Jak zacząć?

Fit Mama podpowiada, żebyś wybrała aktywność, z której będziesz czerpała radość. Zastanów się czy wolisz ćwiczyć w grupie w klubie, czy jednak preferujesz indywidualne zajęcia. Ćwiczenia nie mają być karą… bo muszę… to jest motywacja na krótką metę. Wiadomo jednak, że najtrudniejszy jest pierwszy krok, do którego najzwyczajniej trzeba się zmusić, przełamać się, w czym może pomóc Tobie trener personalny. A jak raz zaczniesz, to już nie zrezygnujesz, bo oczywiste jest, że sport wyzwala w nas endorfiny – hormony szczęścia. A tych nigdy dosyć!

Jak pogodzić obowiązki mamy z pasją?

Magda nie chciała ćwiczyć w domu, bo nie mogła się skupić przy dzieciach. Ale dzięki pomocy męża, śmiga na siłownię i skupia się na zajęciach w 100%. Obecnie ćwiczy 5/6 razy w tygodniu po 1h wieczorami. Rano nie ma możliwości. Chodzi na siłownię, fitness, kettlebell i inne. To jest czas tylko dla niej i bardzo sobie to ceni, bo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci.

A co z dietą?

Fit Mama je 4/5 pełnych posiłków dziennie. To znaczy dwa obiady i dwie kolacje, i śniadanie. Kombinacje dowolne. Jak sama mówi, dieta to podstawa, gdy chcesz pracować nad sylwetką. Ćwiczenia to tylko dodatek, ale jakże przyjemny. W swojej diecie stara się unikać glutenu, mąki pszennej i cukru, choć do tego ma największą słabość. Zastępuje to jedna zdrowymi słodyczami. Swoimi eksperymentami w kuchni dzieli się na swoim fanpage.

Po co w ogóle jest trener personalny?

Potrzebujesz schudnąć czy nabrać masy? Instruktor fitness pokaże Ci, jak prawidłowo przeprowadzić ćwiczenia, bo nieumiejętne ich wykonywanie może zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Rozpisze odpowiednią dietę, bo do każdego rodzaju aktywności potrzebujesz innych składników. Posłuży dobrą porada i wsparciem mentalnym, które niekoniecznie otrzymasz w swoim otoczeniu.

Brakuje Ci wsparcia wokół? Możesz je dostać od Fit Mamy

Jeśli nie masz jak wyjść na siłownie, Fit Mama przybędzie Ci z pomocą. Przyjedzie do Ciebie i wyrwie z domowych obowiązków. Ale uwaga! Magda jest wymagającą instruktorką. Na pewno zmobilizuje Cię do pracy, ale jak będziesz się obijać to zagrzmi nad Tobą! A wszystko to z chęci niesienia pomocy innym kobietom.

Jesteś zdecydowana? Możesz znaleźć ją  facebooku lub instagramie. Tymczasem idę na poszukiwania kolejnych Super Mam. Ahoj!

fit mama trenerka personalna białystok

fit mama trenuje ze swoimi dziećmi

trener personalny dla kobiet białystok